Aktualności
Pieczywo i ciastka towarzysza nam od początku cywilizacji. Pierwotnie pieczone je glównie jako formę ofiary dla bóstwa. Używano ich także do praktyk magicznych, miały przyciągac młlosc, szczęscie i bogactwo. Dziś pieczywo jest podstawa naszej diety, a ciasta stanowią nieodlączny element spotkań towarzyskich. Oczywiście po te slodkości lubimy tez siegać bez okazji. W naszej firmie znajdziesz to wszystko, zapraszamy.


PRO BODY
PRO BODY to pieczywo o wysokiej zawartości białka, obniżonej zawartości węglowodanów. Ze składnikami pełnoziarnistymi i ziarnami.
Więcej informacji na www.chlebprobody.pl
 
Chleb RYŻOWY
W naszej ofercie posiadamy również chleb bez dodatku jakiejkolwiek mąki czyli bez glutenu.
Doskonały dla osób chorych bądż nie tolerujących go. Serdecznie zapraszamy.
 
Czystoziarnisty Whole&Pure

Właśnie wprowadziliśmy nowy chleb Czystoziarnisty, nie zawierający drożdży i mąki. Wszystkie potrzebne informacje uzyskacie Państwo na www.czystoziarnisty.pl lub na facebooku.

 
TARGOWISKO GRODZISK MAZ.
Zapraszamy do naszego stoiska na Targowisku Miejskim w Grodzisku Mazowieckim mieszczącego się w lokalu nr.5( wejście od strony basenu).
 
TARGOWISKO MIEJSKIE PRUSZKÓW
Zapraszamy do naszego stoiska firmowego, znajdującego się na Targowisku Miejskim w Pruszkowie przy ulicy Komorowskiej 13. Pawilon znajduje się przy samej ulicy, przy wejściu pierwszym.
Czekają promocyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.
 


Pare słów o nas:

Piekarnia Rogalik jest miejscem, w którym wieloletnia tradycja rodzinna spotyka się z nowoczesnością. Nasze pieczywo wypiekamy metodą tradycyjną wyłącznie z najwyższej jakości naturalnych składników.Od 1991 roku oferujemy zdrowe pieczywo, którego smak zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy firmą rodzinną, w której tradycja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. W Piekarni Rogalik znajdą Państwo zarówno tradycyjne wypieki, jak i nowości z branży piekarnictwa.Nieustannie poszerzamy ofertę, aby sprostać oczekiwaniom klientów.
Dbamy o to, aby pieczywo, które pojawia się na Państwa stołach było zawsze najwyższej jakości.
Zapraszamy